fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач за садови и тањири на 2 спрата организер со послужавници B155 / Cedac za sadovi i tanjiri 2 sprata organizer 280*410*350mm

339 ден

бела
кафеава
крем
плава
сива
темно плава
SKU: B155 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
  • ЛЕСНО ЗА МОНТАЖА – Нашиот Цедач за садови може да ви помогне да заштедите многу простор. Погоден за садови, послужавници, прибор за јадење, чинии и други кујнски алатки. Лесно се склопува, а неговиот дизајн со бришење го олеснува и чистењето.
  • СОВРШЕНИ ЗА ДА ГИ ИМПРЕСТИРААТ ГОСТИ – Да, квалитетот е важен! (особено кога се обидувате да импресионирате некого) Немојте само да набавите уште една евтина решетка за садови. Добијте ја нашата пластична цедалка за садови и обезбедете вредност за вашата кујна.

Вклучува отстранлив сад за капење за собирање капки вода од чашите, чиниите и садовите поставени да се исушат.

  • ИЗДРЖЛИВ И ДОЛГОТРАЕН – Произведен од пластика отпорна од врвна класа, го направивме овој одвод за садови што е можно поцврст. Не грижете се за недвижната горна полица, нашата решетка за садови е научно тестирана за да обезбеди цврстина и издржливост.
  • ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ: Димензиите на решетката за сушење се следните: (должина x ширина x висина: 28*41*35 cm)

 

Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цедач за садови и тањири на 2 спрата организер со послужавници B155 / Cedac za sadovi i tanjiri 2 sprata organizer 280*410*350mm”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач за садови и тањири на 2 спрата организер со послужавници B155 / Cedac za sadovi i tanjiri 2 sprata organizer 280*410*350mm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД