Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедилка со механизам на отварање пластична Cedilka so mehanizam na otvaranje AP9147

219 ден

Сподели:
 • Исклучително практична цедалка која треба да ја има во секоја кујна! Веќе нема да ви се лепат тестенините или да се расфрлаат кога ќе се обидете да ги префрлите од цедалката во тенџерето!
 • Паметната цедалка и филтрира и се истура без напор! Оваа практична цедалка за тестенини, која е многу позната во странство, сега ќе стане незаменлив дел од вашата кујна.
 • Карактеристики на цедалката: Не содржи БПА и никакви штетни материи.Произведен во Турција.
 • Користење на паметна цедалка: испразнете ги тестенините во цедалката и исцедете ги темелно. Откако ќе ги исцедите тестенините, нежно повлечете ги рачките на страна. Долните капаци ќе се отворат и вашите тестенини лесно ќе се истурат во другиот сад. Откако ќе заврши процесот на пренос, ослободете ги рачките и капаците сами ќе се затворат.
 • Содржина на пакетот: 1 парче Паметна цедалка за тестенини Димензии на производот? Ширина: 35 см? Висина: 29 см? Длабочина: 14 см
 • Марка: Titiz
 • Број на модел: AP-9147
 • Тип: Сифтери и цедалки
 • Мека рачка за зафат: да
 • Рачка што не се лизга: да
 • Боја: Зелена и сива
 • Материјал: пластика
 • cedilka

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цедилка со механизам на отварање пластична Cedilka so mehanizam na otvaranje AP9147”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедилка со механизам на отварање пластична Cedilka so mehanizam na otvaranje AP9147

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД