fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша тегла со метален капак 450ml tegla casa so kapak i cevka koktel smuti 720117

69 ден

SKU: 720117 Категорија Ознаки: , ,
Сподели:
✅ Оваа тегла чаша ќе направи секој пијалок да изгледа забавен и стилски. Искористете ги вашето смути за појадок, коктел или каков било вид на пијалок и уживајте
✅ Теглите имаат рачка за да можете лесно да ги држите и да ги подигнете за да пиете.
✅ Теглите имаат капаци со отвор за цевка за да го чувате вашиот пијалок безбеден.
✅ Можете да ги користите за сервирање ладно кафе, милкшејк, свежи сокови.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша тегла со метален капак 450ml tegla casa so kapak i cevka koktel smuti 720117

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД