fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Барел стакло Пасабаче 6/1 стакло 350мл 41010 Casi staklo Barel staklo Pasabahce

319 ден

SKU: 41010 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

Совршен избор на чаши за пиење за складирање на шкафот кога се преселувате во нов дом и исто така одличен начин за ажурирање на вашиот моментален избор, овој сет за чаши е стилско решение. Овој комплет чаши за пиење има убава едноставна форма, која сигурно ќе се вклопи во секој дом со класичен или современ стил. Секоја од чашите лесно може да се мијат во машина за садови, што ги прави совршени за секојдневна употреба. ,

Должина – 9,0см ,

Ширина – 9,0см ,

Тежина по производ- 245gm ,

Капацитет ml – 340ml

350мл

Димензии 9 × 9 × 9 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Барел стакло Пасабаче 6/1 стакло 350мл 41010 Casi staklo Barel staklo Pasabahce

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД