fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши елисиа Жестоко стаклени 4/1 520004 Casi Elisa stakleni niski zestoko

449 ден

SKU: 520004 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

Пасабахче 520004 Детали

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 520004-012 Elysia. карпи / двојно старомодно стакло. Одликувајќи се со гламурозен, раскошен дизајн и разновидна издржливост, оваа чаша е совршена за секој врвен ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се грижи за храна. Може да се пофали со класична фацетирана основа со модерни, минималистички вертикални линии до устата. Оваа чаша е идеален избор за послужување на вашите миризливи пијалоци и коктели. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со модерните сфаќања за ретро дизајни, колекцијата Elysia сигурно ќе ја задоволи!

Основана во 1935 година од Кемал Ататурк, познатиот основач на Турција, групата Шишеџам постои во првите редови во производството и дизајнот на стакло повеќе од 85 години. Како најстарата компанија на Sisecam и трет по големина производител на стакларија во светот, Pasabahce не само што има корист од оваа долга традиција на мудрост и експертиза, туку исто така се стреми да создаде производи со врвен квалитет кои покажуваат најголема почит кон луѓето, природата и законот. . Создаден со водечки принцип на одговорност во неговото јадро, стаклените садови од Pasabahce се токму она што го баравте!

-Волумен 355 мл

– Висина 98 мм

Пакување од 4 парчиња

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши елисиа Жестоко стаклени 4/1 520004 Casi Elisa stakleni niski zestoko

449 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД