fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Империјал Пасабахче 44272 6/1 Casi imperijal stakleni pasabahce 340ml

439 ден

Сподели:
Стаклените Чаши Pasabahce нуди широк асортиман на стакларија што ги освои срцата на потрошувачите со својот висок квалитет и доверливост во нивната контрола на квалитетот. Производите се еколошки, не предизвикуваат штета на здравјето, погодни за употреба дома, ресторани, канцеларија. IMPERIAL – ЧАША,
 • Може да се мие во машина за садови
 • Добар квалитет
 • Безбедно за миење садови
 • Погоден за кафулиња, домашна употреба и ресторан
 • Квалитетна стаклена конструкција
 • волумен: 340ml
 • висина: 180mm,
 • долен дијаметар: 70mm,
 • висина: 180mm,
 • горен дијаметар: 71mm,
 • долен дијаметар: 70mm,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Империјал Пасабахче 44272 6/1 Casi imperijal stakleni pasabahce 340ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Империјал Пасабахче 44272 6/1 Casi imperijal stakleni pasabahce 340ml

439 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД