fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Маргарита Капри стаклени 1/1 Casi stakleni Margarita Capri 44386 305ml Original price was: 100 ден.Current price is: 85 ден.
Сушара алиста 18м Susara za alista 181149 Original price was: 800 ден.Current price is: 639 ден.

Чаши сладолед Аце Виле стаклени 6/1 Casi stakleni Ace Vile sladoled 51638

Original price was: 600 ден.Current price is: 519 ден.

Сподели:

Артикл: 51638
Бренд: PASABAHCE
Серија: Ice Ville
Creamer, за десерт
Волумен: 200 ml.
висина: 124мм
горниот dm: 94,5mm
дното dm: 68mm

Димензии 68 × 95 × 124 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши сладолед Аце Виле стаклени 6/1 Casi stakleni Ace Vile sladoled 51638”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши сладолед Аце Виле стаклени 6/1 Casi stakleni Ace Vile sladoled 51638

Original price was: 600 ден.Current price is: 519 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД