fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаша Доро висока стаклена 260 ml / Casa doro staklena visoka 52732 Original price was: 200 ден.Current price is: 169 ден.
Чаши Елиса стаклени 4/1 Casi Elisa stakleni visoki 520015 Original price was: 600 ден.Current price is: 479 ден.

Чаши Елисиа сет 4/1 коктел стаклени Пасабахче 440437 CASI ELISIA STAKLENI DZIN TONIK STOLCE

Original price was: 1.900 ден.Current price is: 1.260 ден.

Сподели:

https://www.youtube.com/watch?v=cdL6Mt1lZjs

Пасабахче 440437 Детали

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 440437 Elysia чаша за коктел. Одликувајќи се со гламурозен, раскошен дизајн и разновидна издржливост, оваа чаша е совршена за секој врвен ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се грижи за храна. Може да се пофали со класична основа со модерни, минималистички вертикални линии до устата. Оваа чаша е идеален избор за послужување на вашиот домашен џин и тоник и препознатливи коктели. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со модерните сфаќања за ретро дизајни, колекцијата Elysia сигурно ќе ја задоволи!

– Винтиџ дизајн на кристал.

– Направено од Пасабахче од Турција [еден од водечките производители на стакло во светот]

– Елегантно дизајниран од висококвалитетно стакло.

– Одлично за сервирање коктел, пијалоци, сокови итн.

– Добро и убаво пакување кое може да биде подарок за пријателите и семејството.

– Капацитет: 500 ml

– Модел: 440437

– ГОЛЕМИНА: T101mm*H198mm*B85mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Елисиа сет 4/1 коктел стаклени Пасабахче 440437 CASI ELISIA STAKLENI DZIN TONIK STOLCE”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Елисиа сет 4/1 коктел стаклени Пасабахче 440437 CASI ELISIA STAKLENI DZIN TONIK STOLCE

Original price was: 1.900 ден.Current price is: 1.260 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД