fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дрвен под плочки водоотпорни 30*30см сет 10бр Drveni plocki pod Vodootporni

2.399 ден

Напомена: Цената е за 1м2

SKU: 000176732 Категории , ,
Сподели:

ДРВЕНИ ПЛОЧКИ 30х30СМ 10бр

 • ПРИРОДНО ДРВО  – плочките направени од природно дрво, затоа имаат привлечна текстура и се пријатни за допир .
 • МАЗНА ПОВРШИНА  – полираната површина ги прави безбедни за употреба во директен контакт со кожата.
 • БРЗА МОНТАЖА  – систем за монтажа базиран на пластични подлошки во кои куките се преклопуваат со очните капаци .
 • СЕКОЈ АРАНЖМАН  – можност за уредување на обрасци и распоред прилагодени на индивидуалните барања.
 • СПЕЦИФИКАЦИЈА  – во комплет: 10 плочки; димензии на 1 плочка (должина / ширина / висина) 30/30 / 2,5 cm; тежина од 1 панел 690гр.

СПЕЦИФИКАЦИЈА

 • материјал: багрем
 • димензии на 1 плочка (должина / ширина / висина): 30/30 / 2,5 cm
 • тежина на 1 панел: 690гр
 • димензии на пакетот (должина / ширина / висина): 34/34 / 26,5cm
 • тежина на плочата: 6,9 кг
 • тежина со пакување: 7,95 kg

Погоден за употреба при: Сонце и дожд

 

Отпорен на лизгање

 

Лесна монтажа

 

 

Овие испреплетени композитни плочки на палубата се однапред склопени на испреплетена основа, со завртки од нерѓосувачки челик за нула корозија.

Погоден за:

✓ Базени

✓ Задни дворови

✓ Дворови

✓ Балкони

Овие испреплетени композитни плочки на палубата се однапред склопени на испреплетена основа, со завртки од нерѓосувачки челик за нула корозија.

Погоден за:

✓ Базени

✓ Задни дворови

✓ Дворови

✓ Балкони

 • Најприроден изглед – изгледа како дрво,
 • Брза и лесна инсталација, нема потреба од алатки или искуство
 • Плочки со капа – без искривување, свиткување, расцепување, пукање
 • 100% еколошки
 • Виртуелно без одржување
 • Системот за испреплетување овозможува правилно одводнување
 • Одлично за инвестициски својства – лесна инсталација и отстранување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрвен под плочки водоотпорни 30*30см сет 10бр Drveni plocki pod Vodootporni

2.399 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД