fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за Часовници со 6 прегради кожена декор дрво Kutija casovnici so 6 pregradi kozna dekor drvo

1.590 ден

Сподели:

1. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ: Кутијата за складирање на часовници е изработена од висококвалитетен дрвен материјал, со фина текстура, природен и прекрасен изглед.
2. Метални шарки: Шарките на кутијата за складирање на часовникот се направени од висококвалитетен метал, кој е многу цврст, издржлив и има долг работен век.
3. ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: Внатрешноста на дрвената кутија за часовници е изработена од специјален фланелен, кој е без киселини, не се лизга и антикорозивен.
4. ПРАВИЛНА ГОЛЕМИНА: Витрината на часовникот одговара на часовниците од сите големини, осигурувајќи дека часовниците остануваат во правилна положба и не се судираат еден со друг.
5. Совршен подарок: Оваа кутија за часовници со 6 отвори е совршен подарок за татко, дечко, сопруг, син, пријател или секој кој сака часовници.

Спецификација:

Тип на ставка: Дрвена кутија за часовници
Материјал: PU, MDF, метал, акрилик, фланелен
боја: кафеава
Текстура: Vintage модел
Број на прегради: 6 слотови

димензија :

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за Часовници со 6 прегради кожена декор дрво Kutija casovnici so 6 pregradi kozna dekor drvo

1.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД