Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за саксии 4/1 метал 80*25*70см 14816 / Drzac saksii metalen

1.520 ден

SKU: 14816 Категории , ,
Сподели:

Mатеријал: Ковано железо

Димензии 80 × 25 × 70 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за саксии 4/1 метал 80*25*70см 14816 / Drzac saksii metalen

1.520 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД