fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
– Импресионирајте ги вашите гости со 24 парчиња мазен прибор од нерѓосувачки челик Tramontina Malibu! – Прибор за јадење од нерѓосувачки челик кој нуди издржливост и отпорност, покрај тоа што ја прави вашата маса многу поелегантна и стилска, бидејќи неговите парчиња имаат завршница што го прави приборот за јадење уште поспецијален.
– Многу лесно се чисти, приборот за јадење може да оди во машина за миење садови.
– Идеално друштво за вашите дневни оброци!
– Приборот за јадење е произведен од нерѓосувачки челик кој ја одржува убавината, хигиената и издржливоста.
– Сечилата на ножевите имаат поголема издржливост на работ поради термичката обработка.
Вилушките и лажиците гарантираат поголема отпорност поради дебелината на челикот и печатот на сечилата.
Тежина на ставката 590 грама

  • Сетот содржи: 6 ножеви  , 6 виљушки, 6 лажици и 6 лажички за чај.
  • Целосно изработен од нерѓосувачки челик.
  • Безбедно за миење садови, практично и лесно се чисти.
  • Сертифициран од Националната фондација за санитација (безбедност на храна и хигиенски практики).
  • Пакување Кутија за подароци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ексцајс инокс трамонтина 24/1 Set ekscajz tramontina 23798”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ексцајс инокс трамонтина 24/1 Set ekscajz tramontina 23798

949 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД