fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елка 150см снежна Elka 150см Snow

2.849 ден

Сподели:
Бренд Печурка Арте
Материјал Пластика
Основен тип Метален штанд
Тип на дрво Бор
Структура на дрво

Широчина на долниот дел

816 гранки

Ф90

Големина на листот 6см+0,07+0,07мм
Потребно е собрание Да
Препорачана употреба за производот Декорација
  • ВИСКО И ИЗГЛЕДА КАКО ВИСТИНСКО:
  • ЕКО-ПРИЈАТЕЛЕН МАТЕРИЈАЛ: Дизајниран со висококвалитетни ПВЦ игли и цврст држач за железни цевки што може да се користи повеќе години.
  • Покрај тоа, користењето на оваа елка може ефикасно да го намали уништувањето на шумите и да ја одржи еколошката рамнотежа.
  • ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ И ЗАБАВУВАЊЕ СО УКРАСУВАЊЕ: Доаѓајте со два делови од телото со шарки и детална инструкција, лесна за склопување, демонтирање и складирање. Ова дрво не содржи светла, нуди соба, што значи слободна имагинација и помалку ограничувања за да уживате во забавата на украсувањето.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 150см снежна Elka 150см Snow

2.849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД