fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска лулашка ФИМИЈА Gradinarska lulaska FIMIYA

13.690 ден

SKU: 10751 Категории ,
Сподели:
  • Челична рамка обложена со прав.
  • Стилски, уникатен плетен шаблон од PE.
  • Максимална тежина: 120 кг.
  • Отпорен на УВ, вода и ‘рѓа.
  • Перничиња за седишта отпорни на вода, масло и дамки.
  • Забелешка: овие столчиња со јајца се само за прикриени. Гаранцијата може да биде неважечка доколку е изложена на елементи (на пр. дожд)
  • Големина на корпа: Ш110см x Д65см x В124см
  • Големина на основата: Ш102см x Д102см x В196см
  • Потребно е склопување

Слика од задоволен клиент

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска лулашка ФИМИЈА Gradinarska lulaska FIMIYA

13.690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД