fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Иноксен Држач со лепенка за сапун и сунгер Inoksen drzac za sapun i sunger

179 ден

Сподели:
  • БЕЗБЕДНО И НЕТОКСИЧНО – Нашата чинија за сапуница не е само сад за сапун, туку и заштедува здравје. Држач за садови за сапун Држач за сапун сунѓер Држач за сапун сунѓер Држач за сапун садови за туширање Држач за сапун Сапун, Сунѓер, Садови за бања Сапун Корпа за кујнски сапун Футрола за сапун ,кутија за сапун Пластична футрола за сапун 
  • СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА – Делот со дупчиња на куќиштето за сапун е доволно висок за сапунот да не седи во водата и да стане кашест, продолжувајќи го животниот век на вашиот сапун. Совршен за бањи и мијалници. Корпа за сапун за кујнски сапун футрола Држач за сапун кутија Сапун сад Пластична футрола за сапун за сунѓер држач за сапун Дрвен држач
  • Материјал – Направен од издржлив материјал, лесно се чисти, лесен и отпорен на паѓање, здрав и издржлив, безбеден за употреба. 
  • ГО МАКСИМИЗИРА ЖИВОТ НА ВАШИОТ САПУН – Дизајнот со дупчиња може да дозволи сапунот да се исцеди и да се исуши природно, што ќе го зачува животниот век на вашиот луксузен сапун. И долниот контејнер ќе ја задржува водата, нема да истекува на површината под него, одржувајќи ја површината на лавабото сува. 
  • ПОГОДЕН – Полицата за сапун е дизајнирана така што сапунот лежи на горниот дел за подобро одводнување, побрзо сушење и помалку остатоци од сапун на површината, костум за бања, кујна, хотел, ресторан или кое било друго јавно место.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Иноксен Држач со лепенка за сапун и сунгер Inoksen drzac za sapun i sunger

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД