fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Тапета мермерна самолеплива 30*60см Tapeta mermerna Original price was: 200 ден.Current price is: 99 ден.
Чаши Мартини сет 15 ГЛАМ 2928/25 Casi martini Glam Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.050 ден.

Корпи Хартија Подлога за печенје во фритеза korpi hartija za pecenje vo friteza

119 ден139 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Ќе добиете: пакувањето содржи 50 парчиња хартија за печење во фритеза , големината е 16х16х4,5см/20 x 20 x 4,5 cm  погодна за фритеза од 1-4,5 L на топол воздух, микробранова печка, рерна, пареа, шпорет итн. Доволна количина за дневни потреби. (Потсетување: За да не изгори хартијата за пржење, не ставајте хартија за печење во пржење за време на претходно загревање)
  • Безбеден материјал: хартијата за пржење на топол воздух е направена од 100% пулпа за храна, нетоксична, без BPA, нелеплива облога, отпорна на масло, водоотпорна, силна отпорност на топлина, разградлива, еколошка, повеќе не грижете се за опасните хемикалии, здраво време за готвење, издржува температури до 428 степени целзиусови.
  • Чувајте ја длабоката фритеза чиста: хартија за печење на пржење со воздух дизајнирана со раб висок 4,5 cm, може ефикасно да ја заштити вашата фритеза со топол воздух од маснотии и остатоци од храна. Едноставно фрлете ја хартијата за печење по употреба, продолжете го животниот век на вашата фритеза со топол воздух и намалете го времето за чистење. Не грижете се да потрошите многу енергија и време за чистење после јадење.
  • ЛЕСНИ ЗА КОРИСТЕЊЕ Подигнатите рабови ги штитат страните на пржењето и не дозволуваат храната да се залепи на неа, не треба да се кине, превиткува, сече или витка и се подготвени за употреба додека се готви. Дизајнот на подигнатиот раб може лесно да се отстрани од тавата по печењето.
  • Широк опсег на апликации: нашата хартија за пржење на топол воздух може да се користи за печење, печење, складирање храна, погодна за пржење со воздух, микробранова печка, рерна, тава за колачи, садови за готвење, пареа, шпорет и друго.
Избери Димензија

16*16*4,5см, 20*20*4.5см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корпи Хартија Подлога за печенје во фритеза korpi hartija za pecenje vo friteza

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД