fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Kутија организер за алат рибарски помагала и слично Kutija za organiziranje na siten alat ribarski pomagala i slicno l560

239 ден

Сподели:

Повеќекратна преградена пластична кутија за складирање и преградување на
мали предмети.
Корисни за кројачи, иглите и копчињата можат лесно да се сортираат, за електричари,
механичари или дури и за рибари.
Кутијата е обезбедена со рачка за нејзин лесен транспорт.
Преграден од двете страни.

Димензии: 27 cm x 21 cm x 6,5 cm
24 прегради

Димензии 27 × 21 × 7 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kутија организер за алат рибарски помагала и слично Kutija za organiziranje na siten alat ribarski pomagala i slicno l560”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Kутија организер за алат рибарски помагала и слично Kutija za organiziranje na siten alat ribarski pomagala i slicno l560

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД