fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет Кутии за скалдирање на храна kutija za skladiranje Frigo box 0

199 ден

SKU: 001175 Категории ,
Сподели:

Контејнерот со две прегради е дел од палетата за складирање храна  за заштеда на простор – идеален за организирање на денешната зафатена кујна и нуди сеопфатни решенија за складирање храна.

Модуларните облици на натрупување на правоаголната обезбедуваат најефикасна употреба на просторот во фрижидерите, замрзнувачите и оставата, чајната кујна.

Со лесните за употреба клипови за запечатување плус флексибилно затворање, храната останува посвежа подолго време.

Овие правоаголни контејнери се погодни за складирање на сува храна.

Литража: 3*1.2l

Димензија на парче :140 x 220 x 150 mm

Издржливост на температура :+95°C – -25°C

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет Кутии за скалдирање на храна kutija za skladiranje Frigo box 0

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД