fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка Хана Двосед Lulaska Hana dvosed

2.090 ден

Сподели:

Детска нишалка за во градината надворешно внатрешно 2 седишта розова сребрена боја со подвижен покрив

Боја на рамката: сребрена
Боја на седиштето: розова
Боја на крошна за сонце: розова

Погоден за внатрешна и надворешна употреба.
Рамката изработена од робустен цевчест челик обложен со прав нуди висока еластичност.
Стапалата имаат површина против лизгање за безбедно држење
Седиштето и натстрешницата за сонце лесно се чистат, а исто така се отпорни на временските услови и УВ.
Аголот на подвижниот покрив може да се прилагоди.
Суспензијата на нишалката е со пружина.
Погоден за деца до околу 5 години.

Вкупна ширина: 108 cm
Вкупна длабочина: 75 cm
Вкупна висина (во зависност од аголот на покривот): 105-131 cm
Површина на седиштата: 62 cm x 30 cm
Површина на грбот: 62 cm x 32 cm
Подвижна покривка: 103 x 70 cm
Вкупна тежина : приближно 13 kg
носивост до макс .80 kg

Ново и во оригинално пакување.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка Хана Двосед Lulaska Hana dvosed

2.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД