fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Завеса за прозор / zavesa za prozor

119 ден139 ден

130x150cm
150x150cm
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,
Сподели:

Карактеристики:
Добра изработка, лесна, може да се пере.
Погодна за инсталација во дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна и сл.
Изработена од компактен материјал од влакна од полиестер, траен.
Лесно се инсталира и отстранува.
Може лесно да се отвори и автоматски да се затвори со магнети.
Оставете ја вратата отворена и уживајте во свеж  воздух.
Целосно спречете комарци, пајаци, молци, муви, бубачки и други летачки инсекти да влезат во собата.

Спецификации:
Материјал: полиестерски влакна

 

 

димензија

130x150cm, 150x150cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Завеса за прозор / zavesa za prozor

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД