fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Магнетна завеса мрежа за врата / Magnetna zavesa za vrata mreza 100*200sm

239 ден

бела
кафеава
сива
црна
SKU: 800487 Категорија Ознаки: ,
Сподели:

Карактеристики: Инсталација на вашата врата, лесно и едноставно со пулови и специјална самолеплива лента.

Добра изработка, лесна, може да се пере.
Погодна за инсталација во дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна и сл.
Изработена од компактен материјал од влакна од полиестер, траен.
Лесно се инсталира и отстранува.
Може лесно да се отвори и автоматски да се затвори со магнети.
Оставете ја вратата отворена и уживајте во свеж  воздух.
Целосно спречете комарци, пајаци, молци, муви, бубачки и други летачки инсекти да влезат во собата.

Материјал: полиестерски влакна

Димензија: 100*200см

 

Димензии 100 × 200 cm
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Магнетна завеса мрежа за врата / Magnetna zavesa za vrata mreza 100*200sm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД