Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Табуретка стол пластична на расклопување голема / Taburetka stol pik nik rasklopuvanje golem B150-3 32*36*44sm

450 ден

бела
кафеава
крем
розе
светло плава
сива
темно плава
црвена
SKU: b150-3 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

-стол L – 593740

Димензии: В – 47см    Ш – 27см х 23см

Тежина: 1,5кг

Издржливост: 115кг

 

Димензии 32 × 36 × 44 cm
Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Табуретка стол пластична на расклопување голема / Taburetka stol pik nik rasklopuvanje golem B150-3 32*36*44sm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД