fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Naoki метал црно-пе сиво-стакло 100x45x46cm Masa metal

3.490 ден

SKU: 140-000006 Категории ,
Сподели:

Наоки маса pakoworld метал црно-пе сиво-стакло 100x45x46cm

За оние од вас кои бараат ниска градинарска маса која импресионира со својата естетика и квалитет на градба, серијата Naoki е најдобриот предлог за купување.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет (нога D50mm) со отпорност на стрес и абење.
Главно на маса од ЈП ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови. Со заоблени рабови за да се избегнат повреди.
Стакло: калено стакло 6мм – проѕирно.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во боја: Сива – Црна.

Димензии на производот:
Должина: 100 cm
Ширина: 45 cm
Висина: 46 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Naoki метал црно-пе сиво-стакло 100x45x46cm Masa metal

3.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД