fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за мелење 10см/Masinka za melenje

749 ден

Сподели:

Повеќенаменска рачна машинка за мелење на месо и варен зеленчук и овошје. Ви овозможува најбрзо и најефикасно приготвување на мелено месо, сосови, и сокови. Се поставува на маса или друга подлога со помош на прицврстувач на дното кој овозможува голема стабилност и лесно користење на машинката. Искористете ја и за подготовка на вашата омилена зимница.

Спецификации на производот:

Состав: нерѓосувачки челик.

Димензии:

-должина 28cm;

-ширина 21,5cm.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за мелење 10см/Masinka za melenje

749 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД