fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Модла силиконска со 15 прегради микс silikonska modla tepsija kolaci mini so 15 pregradi Miks 717841

Original price was: 220 ден.Current price is: 179 ден.

Продадено!

Шифра: 717841 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

За оваа ставка

  • Издржлив за употреба: со добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.
  • ♛【100% силикон за храна】 Топчето за чоколадна калапа е нелепливо, лесно се вади и лесно се чисти. Чоколадото лесно се ослободува од калапот. Се разбира, силиконот за храна е добар за вашето здравје
  • ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ – Овој силиконски калап кој не се лепи има особено лесно калапско празнење, кое е мазно и речиси совршено. По печењето, оставете го калапот да се излади 10 минути пред да се растовари калапот за подобар ефект. Применливата амбиентална температура за силиконскиот калап е -40℃~:446℃.
  • Мултифункционална употреба: може да се користи во микробранова печка, скара, грејна плоча. Може да се замрзне и во фрижидер и замрзнувач.
  • ♛【Најдобра услуга】Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.
  • Димензија 30*18см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модла силиконска со 15 прегради микс silikonska modla tepsija kolaci mini so 15 pregradi Miks 717841”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла силиконска со 15 прегради микс silikonska modla tepsija kolaci mini so 15 pregradi Miks 717841

Original price was: 220 ден.Current price is: 179 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД