fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Модла силиконска со 8 полукружни прегради silikonska modla tepsija kolaci polumkruzna so 8 pregradi 728168

Original price was: 250 ден.Current price is: 189 ден.

Продадено!

Шифра: 728168 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

За оваа ставка

  • Издржлив за употреба: со добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.
  • ♛【100% силикон за храна】 Топчето за чоколадна калапа е нелепливо, лесно се вади и лесно се чисти. Чоколадото лесно се ослободува од калапот. Се разбира, силиконот за храна е добар за вашето здравје
  • ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ – Овој силиконски калап кој не се лепи има особено лесно калапско празнење, кое е мазно и речиси совршено. По печењето, оставете го калапот да се излади 10 минути пред да се растовари калапот за подобар ефект. Применливата амбиентална температура за силиконскиот калап е -40℃~:446℃.
  • Мултифункционална употреба: може да се користи во микробранова печка, скара, грејна плоча. Може да се замрзне и во фрижидер и замрзнувач.
  • ♛【Најдобра услуга】Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модла силиконска со 8 полукружни прегради silikonska modla tepsija kolaci polumkruzna so 8 pregradi 728168”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла силиконска со 8 полукружни прегради silikonska modla tepsija kolaci polumkruzna so 8 pregradi 728168

Original price was: 250 ден.Current price is: 189 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД