fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконска модла за торта ОРТ3059/modla silikonska za torta vo tri formi

519 ден

плава
црвена
SKU: 730598 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
✅ Изработен од 100% силикон за храна, нетоксичен, без вкус, цврст, издржлив и практичен.
✅ Калапот сам може да направи секакви форми на колачи и торти. Едноставно поврзете го калапот заедно за да ја создадете посакуваната форма, удобна и практична.
✅ Безбедно користење во микробранова печка, рерна, фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови.
➡️ Материјал: силикон
➡️ Пакетот вклучува: 4 парчиња силиконски калап за торта со големина: 19 x 5,5 cm
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла за торта ОРТ3059/modla silikonska za torta vo tri formi

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД