fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мулти сецко ренде Secko rende

392 ден

SKU: 2610 Категорија
Сподели:

ИСЕЧЕТЕ ГО ЗЕЛЕНЧУКОТ НА ЛЕСЕН НАЧИН!

Овој напреден секач за зеленчук „Сè во едно“ е совршен за секојдневна употреба. Едноставно ставете го зеленчукот во каналот за хранење и притиснете ја главната рачка за да видите совршено исечен зеленчук како излегува од другиот крај. 5-во-1 мултифункционален и задоволувачки безбеден сечач за мандолина , не само што ќе биде суштински помошник во кујната, туку и одличен подарок за вашата сопруга, семејството и пријателите! Мандолина го сече зеленчукот и овошјето во различни форми и дебелини со апсолутна леснотија!

Заштедете време при готвењето во кујната кога сечете зеленчук со нашата безбедна машина за сечење зеленчук.
.

Мултифункционален брз секач за зеленчук - Homsaaz.com

КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ

✔️ Безбеден и ефикасен:   за разлика од другите секачи на зеленчук ,  нема да треба да ги допирате опасните сечила за да го исечете зеленчукот. Нашиот машина за сечење зеленчук не само што е безбеден, туку и доста ефикасен. Острите сечила ќе ја завршат својата работа за да го исецкаат зеленчукот безбедно без да вршите голем притисок врз рачката додека го туркате зеленчукот надолу.

✔️ Повеќенаменска технологија 5 во 1:  Нашата машина за сечење зеленчук е опремена со 5 различни големини на ножеви за да се обезбеди посакуваното ниво на дебелина на парчиња зеленчук. Нема потреба да менувате ножеви, едноставно ротирајте ги копчињата и притиснете ја рачката. Дебелината се движи од 0,2 mm до 8 mm. Сега можете лесно да го исечете сиот зеленчук удобно.

✔️ Издржлив и остар:   Нашиот машина за сечење зеленчук е силен и издржлив. Сечилото за сечење е изработено од тежок нерѓосувачки челик.

✔️ Врвен материјал и хуманизиран дизајн:  Уникатниот дизајн на машината за сечење зеленчук овозможува удобно и ергономско држење додека го користите сечачот, што го олеснува држењето додека го користите сечачот.

✔️ Лесно се чисти:  Едноставно исплакнете ја машината за сечење под вода и употребете ја четката за да ги отстраните остатоците.
.

Amazon.com: Мандолина BUBUBUM, безбеден за парчиња, мултифункционален прилагодлив секач за зеленчук за кујна, машина за мало сечење компир, кромид, морков, краставица, овошје за готвење - сиво: Дом и кујна

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ

Сите наши секачи за зеленчук се направени од најдобрите материјали на пазарот, многу издржливи и целосно безбедни при употреба!
.

Благодарение на нивниот лесен за користење дизајн, ќе можете лесно да го исечете зеленчукот. Заборавете на старите, незгодни методи на сечење зеленчук, благодарение на нашиот секач за зеленчук ќе заштедите време и труд!
.

Оваа вертикална машина за сечење мандолина е направена да трае со тешки ножеви од нерѓосувачки челик. Изработен од висококвалитетна ABS пластика, удобна и ергономска рачка која овозможува лесно држење при сечење и сечење. Може да се мие и во машина за садови.
.

Направете дејства во кујната многу полесни, изберете го нашиот секач за зеленчук!
.

Информација за продуктот:

Материјал: Пластичен
стил: Мода Едноставни
карактеристики: Сечење зеленчук
Боја: сива рамен секач за зеленчук, зелен рамен секач за зеленчук, небесно сина рамен секач за зеленчук, портокалова рамен секач за зеленчук

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Привремен

Мулти сецко ренде Secko rende

392 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД