fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Привремен
Мулти сецко ренде Secko rende Original price was: 700 ден.Current price is: 490 ден.

Тапета мермерна самолеплива 30*60см Tapeta mermerna

Original price was: 200 ден.Current price is: 99 ден.

Шифра: 3441 Категории ,
Сподели:
  • ✔Карактеристики: Еко-пријателски, отстранлив, издржлив, водоотпорен, отпорен на масло и издржлив материјал. Направено од самолеплив, PVC винил материјал, нетоксичен, големина – 60 x 30 cm
  • ✔Отстранлив и прилагодлив: подните плочки се лупат и се лепат се лепливи што овозможуваат повторно прилагодување без да остават лепливи остатоци, се отстрануваат и се перат за бришење и чистење.
  • Излупете и залепете ја подната плочка изработена од висококвалитетен винил материјал, издржлив и еколошки, мермерна шема со мермер нијанса, мат финиш, повеќе текстура и налепница, рабовите нема лесно да се навиваат.
  • ✔Лесно за монтирање: самолепливи мермерни винилни  плочки, не се потребни смеса или специјални алатки, лесно се сечат, само излупете и залепете, реновирајте го ѕидот брзо и лесно. Излупете ги и залепете ги плочки нема да ја оштетат вашата површина кога ќе се отстранат.
  • ✔ Достапни мермерни ѕидни плочки: Создадете модерен изглед на подот од мермер без напор без да потрошите огромни трошоци за реновирање, имате намера да ги надградите застарените ѕидови во бања, кујна, перална, канцеларија, подрум, студентски дом, соблекувална, балкон, детска соба.
  • Димензија 30*60см во 1м² Влегуват 6бр
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тапета мермерна самолеплива 30*60см Tapeta mermerna

Original price was: 200 ден.Current price is: 99 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД