fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Прекривка базен 549*20см Prekrivka Bazen Original price was: 6.500 ден.Current price is: 5.490 ден.
Декоративна кора од дрво со мов 50*100см Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.290 ден.

Прекривка Базен 389*184*20см Prekrivka bazen

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Шифра: 12053 Категории ,
Сподели:
  • Зимска покривка за Intex Prisma Frame 400 x 200 cm правоаголна серија на базен.
  • Исто така, компатибилен со серијата 400 x 200 Ultra Frame од истата марка или за отстранливи базени од други брендови со исти димензии (на пр. Bestway).
  • Совршен за заштита на базенот и спречување лисја или нечистотија да паѓаат во вода додека базенот не се користи.
  • Има мали дренажни дупки за да се спречи акумулација на вода.
  • Вклучува јаже за прицврстување на капакот на базенот при неповолни временски услови, како што е ветер.
  • Изработено од отпорни 0,18 мм. винил.
  • Надстрешница од 25 см.
  • Интекс Глобален број на дел: 28037
  • Број на дел од Intex Iberia: 56037
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прекривка Базен 389*184*20см Prekrivka bazen

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД