Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Професионална дробилка преса за лук со тешка мека рачка со удобно држење / Profesionalna drobilka Presa za luk so teska meka racka 729639

139 ден

Материјал-никел

SKU: 729639 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
  • Нова иновативна преса со лук за лулка Оваа нова преса за лук има форма на лак и удобен дизајн на рачката, дури и за оние со слаб стисок или мали раце.
  • Намалете повеќекратни лук без време Ергономската заоблена форма и нелизгавата мека гумена рачка обезбедуваат максимална удобност, особено кога се применува сила при нишање напред и назад. Има должина од 10.5sm  и широчина од 7.3sm, што е доволно за континуирано притискање на чешне лук, за да може лесно да произведе униформно мелено лук за кратко време.
  • ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ Лесно се чисти, исплакнете под чешма, лукот нема да се залепи на него, па дури може да се чисти и во машина за миење садови.
  • ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 100% премиум нерѓосувачки челик и висококвалитетен силикон. 
  • Среќно готвење Дизајн на заоблен валјак, удобна рачка, повеќе заштеда на труд од традиционалната преса за лук од нерѓосувачки челик, секој може лесно да го користи и да го направи многу забавен.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Професионална дробилка преса за лук со тешка мека рачка со удобно држење / Profesionalna drobilka Presa za luk so teska meka racka 729639

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД