fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за тестенини инокс ANYWARE 560045/masinka za testenini jufki kori

1.349 ден

SKU: 560045 Категории , Ознака:
Сподели:

Рачната машинка за тестенини ANYWARE е идеален помошник при подготовка на тестенини. Со оваа мултифункционална машинка сами сте во можност да направите домашни шпагети, тагијатели, фетучини и многу други видови тестенини. Машинката е стабилна, не се лизга и е удобна за придржување. Има можност за контролирање на дебелината на тестото. Користете ја машинката за тестенини ANYWARE заедно со специјалниот сушач на тестенини ANYWARE за да приготвите врвни тестенини.

Оваа машинка ви овозможува брзо и лесно со рачна работа да направите здрави и вкусни тестенини за неколку секунди.

Спецификации на производот:

Стабилно куќиште направено од хромиран нерѓосувачки челик;

Ролер за тесто 15cm;

Прилагодувач за дебелина (до 9 опции);

Двоен секач со додатоци 2мм и 6мм.

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за тестенини инокс ANYWARE 560045/masinka za testenini jufki kori

1.349 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД