fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рачна преса за зеленчук и овошје Racna presa za zelencuk i ovosje

179 ден

Сподели:

Сите видови растителни состојки користејќи сечкач за зеленчук, одеднаш можете да ги добиете, заштедите напор на провинцијата, но исто така и безбедни; отворен за чистење на садот, многу погодно.
Главно се применува на следнава храна сечкање лук, ѓумбир, кромид, зеленчук, овошје, кикирики и така натаму.
Сечење со повеќе ножеви во исто време, притисокот е еквивалентен како да исечете шест ножеви
Затворена пробна обработка, не ја повредувајте раката, не грижете се за ширење на храната. Користете го методот флексибилен и удобен
Пакет кој вклучува: 1 x рачен сецко

  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • брз и лесен за употреба
  • издржливи и долготрајни
  • Лесно се чисти и може да се мие во машина за садови
  • Димензии: Ш8,5см x В21,5см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рачна преса за зеленчук и овошје Racna presa za zelencuk i ovosje

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД