fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Мелроуз Висока ф40 x h50 cm / 40L пластична / Saksija “Melrose” plasticna

439 ден

Димензија ф40*50см

Волмен: 40л

бела
кафеава
киви
крем
моха
розе
сива
цигла
црна
SKU: 504370 Категории , ,
Сподели:

Саксија  Melrose круг ф40* h50cm саксија со висина од 50cm и дијаметар од 40cm.

Неговата висина му дава допир на елеганција и овозможува уредување на просторот на повеќе нивоа, т.е. комбинирање саксии со различни димензии и висини за најдобри ефекти.

Мелроуз саксија круг има вграден пластичен систем за одводнување, така што нема потреба од посебна подлога.

Саксијата Melrose  е изработен од пластика отпорна на УВ зраци, така што ова саксија е погодна за надворешна и внатрешна употреба.

Димензија ф40*50см

Волмен: 40л

Избери Боја~

, , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Мелроуз Висока ф40 x h50 cm / 40L пластична / Saksija “Melrose” plasticna

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД