fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Санди ф37*22sm / 9L релефна со влошка Saksija Sandy so vloska

949 ден

Димензија:ф38*21,8см

Волумен:9л

бела
крем
моха
сива
црна
SKU: 223148 Категории , , ,
Сподели:

Модерните саксии создаваат посебен сјај на просторот каде се поставени. Тие се со софистициран дизајн, перфектни за модерни ентериери и екстериери.

Тркалезното Саксија Prosperplast, неговата релјефна завршница со тридимензионални жлебови обезбедуваат уникатна и релаксирачка атмосфера, поради својата големина е идеален за украсување маси, бироа и канцеларии.

Доаѓа опремен со пренослива корпа што го олеснува садењето и грижата за растенијата.

Димензија:ф38*21,8см

Волумен:9л

 

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Санди ф37*22sm / 9L релефна со влошка Saksija Sandy so vloska

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД