fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Канта за отпадоци на сензор 4л./ Kanta za otpadoci na senzor 713461

1.179 ден

Продадено!

Сподели:

ОПИС

Модерна високо квалитетна корпа за отпадоци со вграден сензор за отварање и затварање на поклопецот.

Многу практичен производ кои ќе ви ги олесни секојдневните обврски и ќе се заљубите во него уште на првиот ден, повеќе нема да можете да си го замислите вашиот живот без кантата на сензор.

Одлична конструкција изработена од квалитетни материјали создадени за да траат.Модерен дизајн кој перфектно се вклопува на секој интериер и му дава посебен сјај.

Детектор за движење. Корпата за отпадоци ќе се отвори веднаш штом ќе се приближите до неа. Автоматско затворање после 5 секунди откако ќе заминете.

 Заштеда на енергија и еколошка. Може да работи од 6 до 8 месеци само со две батерии АА.

Работи тивко.

Капацитет: 4л.Нејзиниот волумен може да ги задоволи барањата на целото семејство.

 

Изработена од високо квалитетна АБС пластика со прекрасен дизајн, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија. Волуметриска е и има волумен од 10 литри, ќе бидете пријатно изненадени колку шут може да собере.

 

Се што треба е да се доближите до сензорот кој има домет од 30 см и капакот ќе се отвори за да го фрлите сметот. Кога ќе се оддалечите истиот се затвара автоматски.

 

 

Капакот диктува совршено и не дозволува продор на непријатни мириси и реа. А благодарение на изработката од високо квалитетна лесна и издржлива пластика истиот е тенок и многу лесен, што значително го продолжува работниот век на батериите на кој што работи сензорот и механизмот за отварање и затварање.

Кантата функционира со 2 обични АА батерии кои не се вклучени во сетото.

Со кантата не оддат батерии!!

благодарение на елегантниот дизајн со прекрасна бела боја и црн капак, корпата ќе се вклопи во секој абмиент, или едноставно кажано корпата може да ја корситите буквално насекаде… Од купатилото и кујната до спалната и детската соба, до канцеларијата на работа.

 

Корпата е исклучително лесна за користење и одржување, кога сакате да го фрлите сметот горниот дел комплетно се вади, и може да поставите и ќеса која ќе се фикрира. Кога е полна ја повторувате истата процедура во обратна насока.

Димензии:

.

Корпата доаѓа во прикладно трговско пакување во боја идеално и за подарок.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта за отпадоци на сензор 4л./ Kanta za otpadoci na senzor 713461

1.179 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД