fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шпакла нож за торта фиил декорација Spakla torta fill noz dekoracija

80 ден120 ден

SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , , , ,
Сподели:

Дали барате нож за путер или права шпатула за шлаг на тортата
Дали сте фрустрирани што ја немате вистинската шпатула за ширење на вашиот шлаг
Fantastic! Сега имаме асортиман на професионални шпатули од шеќер од не’рѓосувачки челик Bestomz за совршена глазура за колачи.

Зошто да изберете Bestomz офсет шпатула
Сооднос цена/перформанси.
Вклучува 3 различни големини:24-19.5-14.5sm , ја имате вистинската шпатула за совршено украсување на тортата. Добар квалитет: нашата шпатула е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик.
Никогаш не се свиткувајте или рѓајте со лакирана површина дрвена рачка, никогаш не мрзливи, шпатулата можете да ја користите долго време.

Лесно за чистење:
Детергент за миење садови безбедно во проточна вода. може да се чистат и обоените рачки се удобни за држење.

Пофлексибилна:
Во споредба со правата шпатула, аголната шпатула е малку пофлексибилна, за да можете подобро да ја контролирате.

Многу практично:
на секоја рачка има дупка, која е погодна за закачување и заштедува простор. Малата работа ви го олеснува животот во кујна.

Ве молиме запомнете:
измијте го со раце за да ја одржите површината.
Не доаѓа во контакт со киселини

  • Овој комплет со офсет шпатули доаѓа во три различни големини ножје од 24-19.5-14.5sm  можете да ја изберете вистинската големина на шпатулата за украсување торта, совршена, од свадбената торта на најголемото ниво, најмалиот кекс.
  • Офсет шпатулата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, никогаш не се свиткува или ‘рѓа со лакирана завршена дрвена рачка, никогаш не е мрзлива, шпатулата може да се користи долго време.
  • Можете да го користите офсет сет шпатула шлаг торта сирење, исто така може да се користи за собирање и транспорт, колачи или пица, сендвичи, дури и сечење кварк.
  • На секоја рачка има дупка која е погодна за закачување и заштедува простор. Малата работа ви го олеснува животот во кујна.
  • Со кутија за дизајн на офсет шпатула, уникатни алатки за украсување шпатули за торта или како добри подароци за пријателите.

Димензија

24,5, 19.5, 14.5

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шпакла нож за торта фиил декорација Spakla torta fill noz dekoracija”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шпакла нож за торта фиил декорација Spakla torta fill noz dekoracija

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД