fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички завеса реси новогодишни 3*0,9м 200лед со продолжеток sijalicki resi so prodolzetok

855 ден

Продадено!

Сподели:
 • Боја Ладно бело + топло жолто
  Бренд Алион Дом
  Внатрешна и надворешна употреба Ентериери, екстериери
  Специјални карактеристики Водоотпорен
  Тип на извор на светлина LED диоди
  Извор на енергија Електрична со кабел струја
  Намена Свадба, Божиќ, Ноќта на вештерките
  Материјал Бакар
  тип на контролер Контрола на копче
  Број на извори на светлина 8

  Топло жолто нетрепкачко светло

 • Можност за продолжување
 • Максимално до 4сета
 • Кабел силиконски
 • 220в IP44
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички завеса реси новогодишни 3*0,9м 200лед со продолжеток sijalicki resi so prodolzetok

855 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД