fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни герланада 14M 180LED 8 програми со продолжеток sijalicki novogodisni 88180l

379 ден

Сподели:
СПЕЦИФИКАЦИИ НА СВЕТЛИНА
Број на светилки 180 Боја на кабелот Темно зелена
Препорачана големина на дрвото Контролер со повеќе дејства? Да
Боја на сијалицата Повеќебојни Извор на енергија струја
Должина на осветлување 14 м Употреба во внатрешна и надворешна употреба? Да
Должина на олово Вграден тајмер? не
Растојание на сијалиците 8 см Конектор за поврзување да

ИБЕРИ БОЈА

БЕЛА НЕОНСКА, ТОПЛО ЖОЛТА, ШАРЕНА

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланада 14M 180LED 8 програми со продолжеток sijalicki novogodisni 88180l

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД