fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконска модла ролат ребреста форма колач торта Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta 713935

159 ден

SKU: 713935 Категории , Ознаки: , , , ,
Сподели:
Материјал Силикон
Боја Како што е прикажано
Тежина на ставката 93 грама
________________________________________
За оваа ставка
• Висококвалитетен силиконски материјал, без вкус, нетоксичен, против прашина, издржлив, водоотпорен, флексибилен за печење.
• Отпорност на корозија, не леплива по употреба.
• Може да се користи во рерна, микробранова печка итн.
• Идеален за помошна услуга или за покана, или на Денот на вљубените, роденден или Божиќ и други забави на кои можете да направите посебно изненадување.
• Нелеплив, лесно и брзо се одмотува со одржување на непроменета форма на бисквитот или чоколадата.
Димензија надворешна: 30*11*5см
Димензија внатрешна: 15*9*5см
Температура -40+250С
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска модла ролат ребреста форма колач торта Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta 713935”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла ролат ребреста форма колач торта Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta 713935

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД