fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконско Кесе за вакумирање на храна Silikonsko kese za vakumiranje na hrana 870701

220 ден

Категорија Ознаки: ,
Сподели:

♻️Силиконските кеси за храна за повеќекратна употреба се задолжителни во секоја кујна

♻️Зачувајте ја храната или носете ја во движење со апсолутно нула отпад. 

♻️Секоја кеса изработена од густ силикон со херметички затворач за запечатување.

♻️Тие имат капацитет од 1000 ml и може да се варат, да се стават во микробранова печка, машина за садови и замрзнувач.

♻️Ги елиминираат потребата од купување пластични кеси или фолија, заштедувајќи ви пари и пластичен отпад од нашата Океани и диви животни.

♻️ Еко-пријателски, за повеќекратна употреба

♻️ Заштедете пари на пластични кеси за еднократна употреба

♻️ Пријателски во машина за миење садови, микробранови и замрзнувач

♻️ херметички заптивки, чувајте ја храната свежа

♻️ 1000 ml безбеден капацитет

♻️Силиконски кеси за храна за повеќекратна употреба без отпад

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконско Кесе за вакумирање на храна Silikonsko kese za vakumiranje na hrana 870701”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконско Кесе за вакумирање на храна Silikonsko kese za vakumiranje na hrana 870701

220 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД