fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa SP6001

109 ден

SKU: 000169888 Категории ,
Сподели:
Пејзажот со соларна енергија со колона вклучува излезна светлина до 1,2 лумени, издржливо пластично тело и леќа за сите временски услови и има црна завршница. Напојувано од сонцето, инсталацијата не може да биде полесна и овозможува користење секаде со пристап до сончева светлина над главата. Овие светла за патеки нудат исклучително евтин начин за осветлување и разубавување на секој надворешен градинарски простор на вашиот дом или бизнис. Не само што е лесно да се инсталира сончевата светлина, туку е и еколошка со разновиден дизајн со соларна енергија. Издржливата пластична конструкција е дизајнирана да ги издржи повеќето временски услови со гаранција без ‘рѓа.
 • Одржува класична колона со соларна ЛЕД светлина за патека и градинарска светлина:
  • LED светло за соларна патека
  • Влогот е вклучен
  • Вклучена е батерија на полнење
  • Пластика за сите временски услови
  • Еко-пријателски пејзаж осветлување
 • Пластичен столб и заземјување
 • Аморфен панел
 • Црн финиш
 • 47 мм глава
 • Вкупен излез на единицата до 1,2 лумени
Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не го потврдивме.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa SP6001

109 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД