fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Штендер закачалка организер за алишта единечен Stender zakakalka organizer edinecen 272357

619 ден

SKU: 272357 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
  • Пренослив решетка за облека со единечна шина
  • Изработено од цевка обложена од нерѓосувачки челик, висококвалитетна инженерска пластика
  • Отстранливи рициново тркала
  • Силна метална рамка
  • Вкрстените шипки во основата го спречуваат нишањето
  • Одлично решение за складирање
  • Лесно се склопува
  • Издржлив – нерѓосувачки челик – прилагодлив во висина

◮ Големина: Ш80-100 x Д45 x В102~172 см

◮ Материјал: Метал / Пластика

◮ Финиш: Хром / Печатено во боја

◮ тркалца * 4 ЕЕЗ

 

Димензии 80 × 45 × 172 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штендер закачалка организер за алишта единечен Stender zakakalka organizer edinecen 272357”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штендер закачалка организер за алишта единечен Stender zakakalka organizer edinecen 272357

619 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД