fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол фотелја Laura метал-пе ратан природен Stol fotelija

2.899 ден

SKU: 140-000033 Категории ,
Сподели:

Градинарска фотелја Laura  метал-пе ратан природен

Доколку барате градинарска фотелја чиј дизајн совршено го комбинира класичното со модерното, тогаш Laura е идеална за вас. Едноставен и во исто време елегантен, може прекрасно да ја украси вашата градина или балкон, додека неговиот квалитет го прави идеален за професионална опрема.

Технички карактеристики:
* Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење.
* Седиште и грб за фотелја изработени од PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Краевите на потпорните ногарки имаат пластични капаци за заштита на подот од несакано оштетување.
* Складирање: Нуди леснотија на транспорт и складирање.
* Се нуди во боја: природна.

Димензии на производот
Должина : 58cm .

Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол фотелја Laura метал-пе ратан природен Stol fotelija

2.899 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД