fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол лежалка преклоп Stol lezalka preklop

2.590 ден

SKU: 000176886 Категории , ,
Сподели:

И покрај името, нашиот лесен потпирач за нулта гравитација лесно може да издржи до 150 килограми телесна тежина под гравитација.

На крајот на краиштата, тој е направен за вашето лежечко уживање цело време.
Со својот современ дизајн и елегантен финиш,  едноставно единствен.

Уникатните спојки со едноделната вентилациска пластична мрежа се дефинитивна точка за разговор.

Секогаш кога имате седиште, ќе бидете сигурни дека ќе седнете без стрес и со  топлина.

Но, што е уште поважно ја врши својата работа совршено за да ви овозможи да се одморите во удобност со наполнетиот потпирач за глава и пријатно седење.

Може да се прилагоди да лежи помеѓу 90 и 166° за да ви овозможи максимално задоволство од опуштањето на него.

Всушност може дури и да помогне да се ублажат некои од вашите болки во грбот бидејќи има помал притисок врз долниот дел на грбот со кренати нозе.
Изграден со цврста метална рамка со нелизгачки гумени чевли долж основата е соодветно прилагоден за сигурна употреба.

Не и најмалку важно има флексибилен механизам за заклучување и може лесно да се преклопи за да го донесе насекаде за уживање.

На внатрешен двор, на плажа, кампување или на патување со вашиот кампер, нулта гравитационата лежалка мора да се додаде во вашите активности за релаксација.

Карактеристики
Вентилирано едноделно мрежесто седиште
Текстиленска ткаенина
Отстранлив и прилагодлив наслонет потпирач за глава
Челична рамка
Способна да се навали до 166°
Дизајн на преклопување
Лесни и издржливи
стапала што не се лизгаат
Лесно склопување
Спецификации
Материјал: челична
Рамка на седиштето: челик
Ткаенина на седиштата: Textilene
Димензии на преклопување: 94 x 64cm
Висина: 85 ~ 111cm
Должина: 66 ~ 143cm
Ширина: 66cm
Боја: Црна
Содржина на пакетот
1 x Нулта гравитација на столче
Испораката ги исклучува следните поштенски кодови:

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол лежалка преклоп Stol lezalka preklop

2.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД