fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка нишалка стол БОХО со Јаже сива / lulaska stol BOHO so Jaze

2.090 ден

SKU: 806136 Категории ,
Сподели:
✅ Висечката лулашка стол го надополнува секое катче за одмор
✅ Со мрежестата лулка може да уживате во читањето или може да се користи како столче за медитација за да се опуштите
✅ Стуткајте се и уживајте додека читате, слушајте го звукот на дождот, штурците, црцорките или гледајте во ѕвездите во мирна ноќ, итн
✅ Цврст и елегантен дизајн. Боемската шик рачно изработена лулашка нуди стил и уникатен шмек во секој дом.
✅ Дизајнот на јажето и лулашката се одликува со макраме мрежа за столче со реси

 

 

Опуштете се и подмладете се со оваа хамак столица! Оваа висечка нишалка за импровизирана лежалка е совршена за брзо одложување или за лежерно попладне. Поддржан од тешка метална рамка, удобно е и безбедно да се користи за секого. Издржливото јаже со метални обрачи го прави ова седиште стабилно и го спречува да паѓа или навалува додека седи во него. Можете да ја закачите вашата хамак столица со држач за импровизирана лежалка или да висите од таванот, дрвјата. Забелешка: држачот и комплетите за закачување не се вклучени во пакувањето. Се надеваме дека оваа висечка хамак столица создава топол амбиент во вашиот дом или двор. ФункцијаДва антикорозивни задебелени метални обрачи за одбрани режими на суспензија кои се закачуваат заедно или одделно Совршено спојување помеѓу столот и јажето за тежок товарен капацитет. макс. Капацитет од 150кг Големо седиште со дијаметар 23,6 со памучни ткаенини кои дишат во мрежа за удобност За внатрешна и надворешна употреба, што се користи како релаксирачко столче за читање или медитација во нордиски стил, макрама мрежна шема на столче со реси, уметничко дело во вашиот дом Лесно се склопува, речиси се вклопува која било големина на држач за импровизирана лежалка или држач за нишалка не е вклучена во пакетот

Спецификација

Материјал: Памук, челик

Нето тежина: 3,6кг

Тежина Капацитет: 150кг

Димензии и капацитет: 80cm L x 60cm W x 40cm  јаже 110cm

Пакетот вклучува: 1 x Стол за хамак

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка нишалка стол БОХО со Јаже сива / lulaska stol BOHO so Jaze

2.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД