fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тегла за зачин кутија организер храна стакло дрво бамбо Tegla za zacin bambo

199 ден289 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

 

Опседнат со складирање? Мислиме дека ќе ви се допадне оваа кул, стаклена тегла за храна од 600/800/1000/1300мл. Неговиот чист, ненаместен изглед е направен за модерни кујни. Природниот, еколошки капак од бамбус цврсто се вклопува за херметички затворање за да ја одржува содржината свежа. Купете неколку и наполнете со желе грав, кисели краставички или кикирики за да создадете стилски приказ на полица или работна површина. Таму, средени сте.

Нега и употреба:
• Отстранете ја целата амбалажа пред употреба
• измијте ја пред првата употреба
• Секогаш исушете ја темелно пред да ја складирате
• Рачно перете ја само, чистете го капакот со влажна крпа
• Веднаш исушете го капакот, не оставајте да кисне

Предупредувања:
• Не е погодна за машина за миење садови или микробранова печка
• Секогаш означувајте ги датумите на употреба кога чувате храна
• Не потопувајте го капакот во вода

Димензии Не е достапно
Модел

600мл, 800мл, 1000мл, 1300мл

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла за зачин кутија организер храна стакло дрво бамбо Tegla za zacin bambo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД