fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Тегли сет 3 за зачини метални цилиндрични Tegla Set za zacin metalni

479 ден

Димензии на производот :11L x 11W x 12H см

Продадено!

SKU: 241107 Категории ,
Сподели:
 • Сет сад за кафе за чај шеќер за кујна
 • 700 ml – Пригодната големина на кристалната тегла ви овозможува да ја користите за бонбони, чоколади, колачиња, јаткасти плодови, ситници, па дури и накит, додавајќи убав шарм на секој декор на масата.
 • НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК ​​- Совршен за декорација на свадба, декор на дом и градина. Погоден за јаткасти плодови, бонбони, колачиња, зрна кафе, чоколадо итн.
 • Прекрасен капак Дрвениот изглед, класичниот дизајн со фацетирани резови прави садот за бонбони да блеска и грациозно да блесне. Би било одлично да сокриете десетици од вашите задоволства внатре.
 • Идеален за лична употреба и специјални настани како што се свадби, приеми, бифе, празнични и семејни собири и забави од секаков тип. Исто така е добро да го користите како пристоен подарок.
 • Намена Тегли за зачин
  Боја транспарентен
  Материјалметал Метал
  Капацитет 700 милилитри
  Димензии на производот 11L x 11W x 12H см
  Број на сет 3
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегли сет 3 за зачини метални цилиндрични Tegla Set za zacin metalni

479 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД