fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за сарма суши и декорација Masinka za sarma susi

199 ден

Сподели:

Карактеристики:
100% сосема нов и висококвалитетен
Волшебниот валјак ви овозможува лесно да го направите  дома.
Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, отпорен на абење и издржлив за употреба.

Спецификација:
Боја: бела + сина.
Материјал: пластика.
Големина: како што е прикажано на сликата.

Забелешка:
Дозволете 1-3 cm  разлика поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот.
Ви благодариме за разбирањето, убав ден!

Пакетот вклучува:
1 x месни суши зеленчукови ролери

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за сарма суши и декорација Masinka za sarma susi

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД