fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Се прикажуваат сите 10 резултати

Машинки

Прикажи 12 20 30 All

Maшинка за мелење зачини/masinka za melenje zacini

Машинка за мелење ореви и јаткасти плодови ПВЦ Masinka za melenje na orevi i jatkasti plodovi PVC

Машинка за сарма суши и декорација Masinka za sarma susi

Машинка преса за колачи masinka presa za kolaci

Машинка сецко блендер батерија УСБ Masinka za seckanje hrana baterija/USB polnenje

Рачна преса за зеленчук и овошје Racna presa za zelencuk i ovosje

Ренде машина за сечење зеленчук со 2 сечила од не’рѓосувачки челик и штитник за прсти Rende masinka za secewe so 2 cecila i stitnik za prsti

Ренде машинка за зеленчук со 1 нож и регулатор за дебелина Rende masinka za secenje na zelencuk so 1 noz regulirawe na debelina

Сецко за храна рачен 781016/secko za hrana

Центрифугален сад за цедење на салата centrifugalen sad za cedenje na salata

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД